efe şeker gıda tekstil ambalaj ve san. tic. ltd. şti.
KALİTE ÖZÜMÜZDE VAR
Hakkımızda
<P>Değişen tüketici tercihleri ve yükselen yaşam standartları karşısında doğru stratejiler belirleyip beklentilere uygun çözümler üretmek üzere, 2005 yılında üretim sektörüne adım attık. </P> <P>Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimize uygun olarak; <FONT color=#900000>EFE ŞEKER</FONT> müşterilerini modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle buluşturmak, hijyeni ve kaliteyi estetik ambalajlarda ekonomik fiyatlarla sunmak temel hedeflerimiz arasında oldu.</P> <P><FONT color=#900000>EFE ŞEKER</FONT> için bir diğer önemli husus, bilinen ve saygın bir marka olmaktı; bu yüzden kaliteden taviz vermeksizin hizmette ve ekonomide avantajlı çözümler sunmayı hedefledik. 2005 yılından bu yana ablajlı şeker, stik şeker, logolu şeker başta olmak üzere, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına üretim yapıyoruz.</P> <P>İşimizin gerektirdiği bilgi ve teknolojik donanıma sahip bir firma olarak, özgün ürünlerimizi üretip pazarlıyor ve ambalaj sektöründe hem insanımız ve hem de ülkemiz için katma değer üretiyoruz..</P> <P><FONT color=#900000>EFE ŞEKER</FONT> sizlere, 1000 metrekarelik kapalı üretim parkuruna sahip tesislerinde, tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığı yüksek Kalite Anlayışı ile, 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmaktadır.</P> <a href="http://www.diyarbakirsondakika.org" title="Diyarbakır Son Dakika,Diyarbakır haber,diyarbakır">Diyarbakır Son Dakika,Diyarbakır haber,diyarbakır</a>

Değişen tüketici tercihleri ve yükselen yaşam standartları karşısında doğru stratejiler belirleyip beklentilere uygun çözümler üretmek üzere, 2005 yılında üretim sektörüne adım attık.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimize uygun olarak; EFE ŞEKER müşterilerini modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle buluşturmak, hijyeni ve kaliteyi estetik ambalajlarda ekonomik fiyatlarla sunmak temel hedeflerimiz arasında oldu.

EFE ŞEKER için bir diğer önemli husus, bilinen ve saygın bir marka olmaktı; bu yüzden kaliteden taviz vermeksizin hizmette ve ekonomide avantajlı çözümler sunmayı hedefledik. 2005 yılından bu yana ablajlı şeker, stik şeker, logolu şeker başta olmak üzere, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına üretim yapıyoruz.

İşimizin gerektirdiği bilgi ve teknolojik donanıma sahip bir firma olarak, özgün ürünlerimizi üretip pazarlıyor ve ambalaj sektöründe hem insanımız ve hem de ülkemiz için katma değer üretiyoruz..

EFE ŞEKER sizlere, 1000 metrekarelik kapalı üretim parkuruna sahip tesislerinde, tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığı yüksek Kalite Anlayışı ile, 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmaktadır.

Diyarbakır Son Dakika,Diyarbakır haber,diyarbakır
Misyonumuz
İşimizin gerektirdiği bilgi ve teknolojik donanıma sahip bir firma olarak, özgün ürünlerimizi üretip pazarlamak ve ambalaj sektöründe hem insanımız ve hem de ülkemiz için katma değer üretmektir...İşimizin gerektirdiği bilgi ve teknolojik donanıma sahip bir firma olarak, özgün ürünlerimizi üretip pazarlamak ve ambalaj sektöründe hem insanımız ve hem de ülkemiz için katma değer üretmektir...
Vizyonumuz
1000 metrekarelik kapalı üretim parkuruna sahip tesislerinde, tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığı yüksek Kalite Anlayışı ile, 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmakdır..... 1000 metrekarelik kapalı üretim parkuruna sahip tesislerinde, tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığı yüksek Kalite Anlayışı ile, 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmakdır.....